ST25-02-24DC STYCZ.MOD. 2NC 25A 24VDC
EAN: 5902431672700
Kod producenta ST25-02-24DC
Waga produktu 0.11 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent f&f
Produkt dostępny!
Opis produktu
Stycznik modułowy na szynę, styki 2NC, 25A, 24V DC o numerze katalogowym  ST25-02-24DC w kategorii Styczniki instalacyjne, Styczniki. Produkt wyprodukowany przez markę F&F.