ST25-40-24ACDC STYCZ.MOD.4NO 25A 24VDC
EAN: 5902431672861
Kod producenta ST25-40-24ACDC
Waga produktu 0.24 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent f&f
Produkt dostępny!
Opis produktu
Stycznik modułowy na szynę, styki 4xNO, 25A, 24V DC o numerze katalogowym  ST25-40-24ACDC w kategorii Styczniki instalacyjne, Styczniki. Produkt wyprodukowany przez markę F&F.