4ALL-12/80 KOŁEK UNIWERSALNY FI12 60MM Z WKRĘTEM FI8 80MM (10 SZT)
EAN: 5906675159492
Kod producenta 4ALL-12/80
Waga produktu 0.322 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Produkt dostępny!
Opis produktu
Kołek uniwersalny Rawlplug 4ALL 12x60 mm z wkrętem sześciokątnym 8x80 mm (10 szt.)
Cechy produktu
  • Średnica kołka: 12 mm
  • Długość kołka: 60 mm
  • Średnica wkręta: 8 mm
  • Długość wkręta: 80 mm
  • Opakowanie: 10 sztuk
Zastosowanie
  • półki i szafki ścienne
  • uchwyty TV
  • wyposażenie łazienek
  • instalacje elektryczne
  • oświetlenie
  • montaż skrzynek na listy
Zalety
  • czterokierunkowe rozprężanie – pewne mocowanie w każdym rodzaju podłoża
  • skrzydełka antyrotacyjne – stabilność nawet w miękkich materiałach
  • żebrowana konstrukcja – zwiększona przyczepność w otworze
  • optymalna długość wkręta – skuteczne mocowanie różnych elementów
Dane techniczne
  • Model: 4ALL-12/80
  • Średnica kołka: 12 mm
  • Długość kołka: 60 mm
  • Średnica wkręta: 8 mm
  • Długość wkręta: 80 mm
  • Maks. grubość mocowanego elementu: 20 mm
  • Średnica otworu montażowego: 9 mm
  • Opakowanie: kartonowe, 10 sztuk
  • EAN: 5906675159492
Sposób użycia / montażu
Wywierć otwór o średnicy 9 mm, umieść kołek 4ALL w otworze i dociśnij. Następnie włóż wkręt przez element mocowany i dokręć do uzyskania stabilnego mocowania.
Dane techniczne
B2B
  • Długość:
    60 mm
  • Głębokość wiercenia:
    70 mm
  • Kolor:
    Niebieski
  • Materiał:
    Tworzywo sztuczne
  • Model:
    Kołek uniwersalny
  • Średnica otworu montażowego:
    12 mm