4ALL-12/100 KOŁEK UNIWERSALNY 4ALL FI 12 MM Z WKRĘTEM 8,0X100 MM RAWLPLUG OP.10 SZT (10 SZT)
EAN: 5906675159515
Kod producenta 4ALL-12/100
Waga produktu 0.382 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Produkt dostępny!
Opis produktu
Dane techniczne
KR
  • Długość:
    60 mm
  • Głębokość wiercenia:
    70 mm
  • Materiał:
    Tworzywo sztuczne
  • Model:
    Kołek uniwersalny
  • Średnica otworu montażowego:
    12 mm