Stycznik mocy 50A 3P 230V AC 50Hz 1Z 1R LC1D50AP5
EAN: 3606489602772
Kod producenta LC1D50AP5
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent schneider electric
Dane techniczne
Aparatura elektryczna
  • CN:
  • PKWiU:
    Połączenie śrubowe
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]:
  • Znamionowa moc pracy przy AC-4, 400 V [kW]:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]:
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]:
  • Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]: