TeSys Deca Stycznik mocy D 32A (AC-1) 4P 48V 50/60Hz 1Z 1R LC1DT32E7
EAN: 3389110244601
Kod producenta LC1DT32E7
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent schneider electric
Dane techniczne
Aparatura elektryczna
  • CN:
  • Liczba styków głównych zwiernych:
    4
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych:
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych:
  • PKWiU:
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego:
    Połączenie wtykowe płaskie
  • Wersja modułowa:
    Tak
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V]:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od:
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]: