TeSys Deca Stycznik mocy 38A 3P 48V AC 1Z 1R LC1D38E7
EAN: 3389110352122
Kod producenta LC1D38E7
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent schneider electric
Dane techniczne
Aparatura elektryczna
  • CN:
  • PKWiU:
    Połączenie śrubowe
  • Wersja modułowa:
    Nie
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od:
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]:
  • Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]: