4G25-10-PK 3-B.ŁĄCZ.KRZYW.
EAN: 5906739003020
Kod producenta 63-840306-031
Waga produktu 0.36 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent apator
Produkt dostępny!
Opis produktu
Łącznik krzywkowy 4G25-10-PK z pozycją "0" (0-1) Un: 690 V~ In: 25 A Rozłącznik o numerze katalogowym  63-840306-031 w kategorii Wyłączniki i rozłączniki obrotowe, Wyłączniki, rozłączniki. Produkt wyprodukowany przez markę APATOR.