Stycznik mocy 3P 18A 7,5kW przy 400VAC AC3, cewka 230VAC 50/60Hz, 1Z 0R BF1810A230
EAN: 8013975160527
Kod producenta BF1810A230
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent lovato
Dane techniczne
Aparatura elektryczna
  • CN:
  • Liczba styków głównych rozwiernych:
    0
  • Liczba styków głównych zwiernych:
    3
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych:
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych:
  • PKWiU:
  • Rodzaj napięcia sterowania:
    AC
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego:
    Połączenie śrubowe
  • Wersja modułowa:
    Nie
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V]:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V]:
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]:
  • Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]:
  • Znamionowy prąd pracy przy AC-4, 400 V [A]: