Schneider Electric Zelio Relay Gniazdo RGZ, 1C/O 10A, 250 V, RGZE1S35M
EAN: 3606480689437
Kod producenta RGZE1S35M
Waga produktu 0.032 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Produkt dostępny!
Opis produktu
Dane techniczne
KR
  • Głębokość:
    73 mm
  • Liczba pinów:
    5
  • Rodzaj połączenia elektrycznego:
    Połączenie śrubowe
  • Sposób montażu:
    Szyna montażowa DIN 35 mm
  • Szerokość:
    15.8 mm
  • Wysokość:
    77.5 mm