ŁK40-2.8211P03 40A 0-1 3P ŁĄCZNIK KRZYWKOWY 40A 3P B/O IP65 NAPĘD CZARNY
EAN: 5907723006775
Kod producenta ŁK40-2.8211P03
Waga produktu 0.3111 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Dane techniczne
KR
  • Liczba biegunów:
    3
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych:
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych:
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych:
  • Materiał obudowy:
    Tworzywo sztuczne
  • Model:
    Przełącznik
  • Rodzaj elementu wykonawczego:
    Pokrętło
  • Rodzaj podłączenia styków głównych:
    Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP) strony czołowej:
    IP65
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V:
    20 kW
  • Znamionowy prąd ciągły Iu:
    40 A