ŁK63-2.8211OB2 63A 0-1 3P ŁĄCZNIK KRZYWKOWY 63A 3P OB IP65 NAPĘD CZARNY
EAN: 5907723003101
Kod producenta ŁK63-2.8211OB2
Waga produktu 0.5834 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Produkt dostępny!
Opis produktu
06197/P WYŁ. ŁK63-2.8211OB2 SZT KWANT ZAMOŚĆ
Dane techniczne
KR
  • Liczba biegunów:
    3
  • Liczba styków pomocniczych przełącznych:
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych:
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych:
  • Materiał obudowy:
    Tworzywo sztuczne
  • Model:
    Przełącznik
  • Rodzaj elementu przełączającego:
    Pokrętło
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego:
    Połączenie śrubowe
  • Stopień ochrony (IP) części czołowej:
    IP65
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V:
    20 kW
  • Znamionowy prąd ciągły Iu:
    63 A