Schneider Electric Stycznik mocy TeSys D AC3 40A 4P 2NO 2NC cewka 24VAC, LC1D25B7
EAN: 3389110349658
Kod producenta LC1D25B7
Waga produktu 0.18 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Produkt dostępny!
Opis produktu
LC1D25B7 to kompaktowy 3-biegunowy stycznik TeSys D firmy Schneider Electric do zastosowań silnikowych. Znamionowe 25A AC-3 11kW/400V, stycznik zawiera cewkę o napięciu sterującym 24V 50/60Hz AC i styki pomocnicze 1NO + 1NC. Może być stosowany w aplikacjach bezpieczeńst wa. •Znamionowy prąd łączeniowy AC-3 do 440V: 25A •Napięcie sterownia cewki: 24V AC •Liczba biegunów: 3 •Kategoria użytkowania zgodnie z IEC 60947-4-1: AC-3
Dane techniczne
B2B
  • Głębokość:
    92 mm
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz:
    440 V
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz:
    440 V
  • Rodzaj napięcia sterowania:
    AC
  • Rodzaj podłączenia styków głównych:
    Połączenie śrubowe
  • Szerokość:
    45 mm
  • Wysokość:
    85 mm
  • Znamionowa moc pracy dla AC-3, 400 V:
    11 kW
  • Znamionowa moc pracy dla AC-4, 400 V:
    5.5 kW
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz:
    24 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz:
    24 V
  • Znamionowy prąd pracy dla AC-4, 400 V:
    12 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V:
    40 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-3, 400 V:
    25 A