Schneider Electric Spacial Przód i tył cokołu do SF, SM 100x 1000mm, NSYSPF10100
EAN: 3606485126586
Kod producenta NSYSPF10100
Waga produktu 5.487 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Produkt dostępny!
Opis produktu
COKÓŁ FRONT+TYŁ 100X1000 OBUDOWY S3D, THALASSA, AKCESORIA
Dane techniczne
KR
  • Głębokość:
    400 mm
  • Kolor:
    Szary
  • Maks. obciążenie/ładowność:
    1300 kg
  • Materiał:
    Stal
  • Model:
    Cokół przedni/tylny
  • Szerokość:
    1000 mm
  • Szerokość montażowa w szafie:
    1000 mm
  • Wysokość:
    100 mm