DS7-342SX016N0-N SOFTSTART 16A 7.5KW 3F 110/230V AC
EAN: 4015081317455
Kod producenta 507108
Waga produktu 0.57 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Produkt dostępny!
Opis produktu
DS7-342SX016N0-N SOFTSTARTER DS7, 16 A, UC=110/230V AC
Dane techniczne
KR
  • Funkcja:
    Układ jednokierunkowy
  • Klasa wyzwalania:
    Inne
  • Rodzaj napięcia sterowania:
    AC
  • Stopień ochrony (IP):
    IP20
  • Stopień ochrony (NEMA):
    1
  • Znamionowa moc silnika trójfazowego, podłączenie standardowe, przy 230 V:
    4 kW
  • Znamionowa moc silnika trójfazowego, podłączenie standardowe, przy 400 V:
    7.5 kW
  • Znamionowa moc silnika trójfazowego, podłączenie w wew. trójkąt, przy 230 V:
    0 kW
  • Znamionowa moc silnika trójfazowego, podłączenie w wew. trójkąt, przy 400 V:
    0 kW
  • Znamionowa temperatura otoczenia bez obniżenia:
    40 °C
  • Znamionowe napięcie pracy Ue:
    230 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz:
    110 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz:
    110 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC:
    0 V
  • Znamionowy prąd pracy Ie przy temperaturze otoczenia 40 °C:
    16 A