Schneider Electric Stycznik mocy TeSys D AC3 12A 3P 1NO 1NC cewka 24VAC, LC1D12B7
EAN: 3389110349160
Kod producenta LC1D12B7
Waga produktu 0.359 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Produkt dostępny!
Opis produktu
LC1D12B7 to kompaktowy 3-biegunowy stycznik TeSys D firmy Schneider Electric do zastosowań silnikowych. Znamionowy prąd 12A AC-3 5,5kW przy 400V, zawiera 24V 50/60Hz AC cewkę i styki pomocnicze 1NO + 1NC. Może być stosowany w aplikacjach bezpieczeństwa. •
Dane techniczne
KR
  • Liczba styków głównych rozwiernych:
    0
  • Liczba styków głównych zwiernych:
    3
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych:
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych:
  • Rodzaj napięcia sterowania:
    AC
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego:
    Połączenie śrubowe
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V:
    5.5 kW
  • Znamionowa moc pracy przy AC-4, 400 V:
    3 kW
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz:
    24 V
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz:
    24 V
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V:
    25 A
  • Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V:
    12 A
  • Znamionowy prąd pracy przy AC-4, 400 V:
    7.5 A