Wentylator 220V AC 120mm łożysko ślizgowe DN-FAN120S
EAN: 5907772596227
Kod producenta DN-FAN120S
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent assmann
Dane techniczne
Rozdzielnice i obudowy
  • CN:
  • Głębokość [mm]:
    38
  • Liczba wentylatorów:
    1
  • Napięcie pracy dla AC 50 Hz [V]:
    220
  • Napięcie pracy dla AC 60 Hz [V]: