Stycznik mocy 3P 115A AC3 cewka 20-48 VAC/DC BF11500E024
EAN: 8013975241585
Kod producenta BF11500E024
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Producent lovato
Dane techniczne
Aparatura elektryczna
  • CN:
  • Liczba styków głównych rozwiernych:
    0
  • Liczba styków głównych zwiernych:
    3
  • Liczba styków pomocniczych rozwiernych:
  • Liczba styków pomocniczych zwiernych:
  • PKWiU:
  • Rodzaj napięcia sterowania:
    AC/DC
  • Rodzaj przyłącza obwodu głównego:
    Połączenie śrubowe
  • Wersja modułowa:
    Nie
  • Znamionowa moc pracy przy AC-3, 400 V [kW]:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] do:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 50 Hz [V] od:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] do:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla AC 60 Hz [V] od:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V] do:
  • Znamionowe napięcie sterowania Us dla DC [V] od:
  • Znamionowy prąd pracy Ie dla AC-1, 400 V [A]:
  • Znamionowy prąd pracy Ie przy AC-3, 400 V [A]: