PRZEKAŹNIK ELEKTRO 230V PEP-01/230
EAN: 5903669347736
Kod producenta EXT10000256
Waga produktu 0.054 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Producent zamel
Produkt dostępny!
Opis produktu
Przekaźnik elektromagnetyczny dopuszczalny 230VAC, 10A PEP-01/230 o numerze katalogowym  EXT10000256 w kategorii Przekaźniki>Przekaźniki instalacyjne. Produkt wyprodukowany przez markę ZAMEL.