Wczytuję dane...

Pigtail światłowodowy SC simplex MM 50/125 OM3 2m DK-25221-02/3 /12szt./

Model 0004-00011-52822
Kod producenta DK-25221-02/3
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Producent assmann
średnia: 0.00 ocen:
Cena brutto: 97,88 PLN Cena netto: 79,58 PLN PLN*
ilości hurtowe? zapytaj o cenę
Sztuk:
dostepność:
Produkt dostępny!

Dane techniczne

Kable i przewody

  • Długość [mm]: 

    2

  • Ean: 

    4016032262992

  • Kategoria: 

    OM 3

  • Przepust przeciwzgięciowy: 

    Brak

  • Rodzaj: 

    Pigtail jednożyłowy

  • Rodzaj złącza wtykowego: 

    SC

  • Typ włókna: 

    Wielomodowy 50/125

Polecamy